Aizdevums internetā no 18 gadiem

Aizdevums internetā no 18 gadiem

Šobrīd no populārākajiem aizdevējiem, kas ir ar mieru aizdot naudu jauniešiem no 18 gadu vecuma, ir “izdzīvojuši” tikai 2 kreditori. Protams, ir jau arī vēl pāris kredītiestādes, kas aizdod naudu no 18 gadu vecuma, bet vai nu šīs iestādes nav populāras vai arī to kredītu izsniegšanas reitings ir ļoti zems, un par šādām iestādēm mēs nemaz neinteresējamies.

Aizdevums internetā no 18 gadiem ir pieejams pie SMScredit un Credit24, kuri ir ar ilgadēju kreditēšanas pieredzi un plaši pazīstami sabiedrībā, un ilgadēja pieredze jau liecina par augstu servisa kvalitāti un popularitāti. Katram no šiem aizdevējiem ir savādāki noteikumi, tai skaitā – aizdevuma summas, atmaksas termiņi un procentu likmes.

SMScredit pakalpojums – aizdevums internetā no 18 gadiem līdz 400 Ls uz 30 dienām 15 minūšu laikā. Lai gan jāņem vērā, ka pirmais aizdevums ir pieejams līdz 200 Ls, un tas ir bezmaksas aizdevums – cik aizņemies, tik atdod! SMScredit piedāvā arī atmaksas termiņa pagarināšanu uz 7, 14 vai 30 dienām, ja nu gadās kāds neparedzēts notikums, kas ietekmētu kredīta atmaksu. Ar SMScredit var arī nopenīt – iesaki draugiem SMScredit, draugi reģistrējas un aizņemas naudu, Jūs saņemsiet 10 Ls savā kontā par šo darījumu, sīkāk par “Bonuslatu programmu” varat uzzināt šeit.

Aizdevums internetā no 18 gadiem ir pieejams arī pie Credit24, un šeit jau ir cits stāsts. Credit24 piedāvā patēriņa kredītu līdz 1500 Ls ar atmaksas termiņu uz 24 mēnešiem 15 minūšu laikā. Aizdevumu summu un atmaksas termiņu tabulu varat apskatīt šeit. Lai arī Credit24 nepiedāvā pirmo kredītu bez maksas, tomēr tas piedāvā ievērojami lielāku aizdevuma summu un ilgāku atmaksas termiņu, tādēļ visi, kuriem ir nepieciešama summa virs 400 Ls, dod priekšroku šim aizdevējam.

Viennozīmīgi stereotips, ka aizdevums internetā no 18 gadiem nav pieejams ir jāizslēdz, jo šeit pat ir iespēja izvēlēties starp diviem ļoti atpazīstamiem kreditoriem. Mūsuprāt, izvēle ir izdarāma ļoti vienkārši – ja Jums ir nepieciešama mazāka summa, tad noteikti izvēlieties SMScredit, jo pirmo kredītu līdz 200 Ls var saņemt kā bezmaksas kredītu, ja Jums ir nepieciešama lielāka summa, tad noteikti priekšroka ir jādod Credit24. Un, ja arī kaut kādu iemeslu pēc neaizdod viens no kreditoriem, vienmēr ir iespēja griezties pie otra, jo tas maksā tikai 1 santīmu!

 

Pirms aizņemies, izvērtē savas iespējas atmaksāt! Ja gadījumā gadās kādi sarežģījumi, kas ietekmē kredīta atmaksu, tad noteikti iesakam pagarināt atmaksas termiņu, lai nesabojātu savu kredītvēsturi!

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>